DWA SREBRNE MEDALE I BRĄZOWY NA ZAWODACH BJJ OPEN WINTER

Dnia 04.12.2016 r. w Luboniu odbyły się zawody bjj OPEN WINTER w gi i no gi. W gi naszą sekcję reprezentowali: Dominik Pankrat niebieskie pasy adult kat. 88,3 kg, Adam Mikłaszewski białe pasy adult kat. 82,3 kg, Patryk Mądry białe pasy adult kat. 76 kg. W no gi startowali: Grzegorz Wabno niebieskie adult kat.67,5kg i Adrian Kotowski białe adult kat.67,5 kg.

Dominik pierwszą walkę wygrał przewagą przy stanie 2 do 2, drugą przegrał  8 do 6. Adam w pierwszej walce wolny los, w drugiej wygrał aż 25 do 0, a w trzeciej przegrywa przez balachę z późniejszym zwycięzcą kategorii, ostatecznie Adam zdobywa brązowy medal. Patryk pierwszą walkę wygrywa 8 do 2, a drugą walkę przegrywa 2 do 0 i zdobywa tym samym srebrny medal.

Grzegorz Wabno ze względu na brak zawodników w swojej kategorii startował w wyższej kat.wagowej, tj. 67,5 kg. Pierwszą walkę wygrywa 5 do 0, w drugiej przegrywa balachą i zdobywa srebrny medal. Adrian z kolei pierwszą walkę wygrywa 2 do 0 , a drugą przegrywa na punkty.

Gratulację dla Adama, Patryka i Grzegorza za medale zdobyte na tych zawodach. Dla wszystkich zawodników podziękowania za reprezentowanie sekcji i wystartowanie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *